Radiologer - Unilabs Norge AS


Unilabs Røntgen Norge har ledige stillinger for radiologer.

Unilabs utfører de fleste typer undersøkelser innen MR, CT, røntgen og ultralyd. Undersøkelsene beskrives i Sectra RIS/PACS. Unilabs er en landsdekkende leverandør av radiologiske undersøkelser og alle radiologer har mulighet til å beskrive undersøkelser for andre institutter i Unilabs.

Vi søker radiologer til arbeid ved instituttene i Bergen, Sandnes, Hamar, Ski, Bryn og Majorstuen, men arbeid ved annet institutt kan også være mulig.

Vi er opptatt av at våre radiologer skal ha gode arbeidsforhold og tilbyr fleksibilitet i arbeidstiden innenfor instituttets åpningstid og behov for tilstedeværelse. Det legges vekt på å ha et godt faglig miljø.

Unilabs Norge har i dag totalt 35 fast ansatte radiologer fordelt på 12 radiologiske institutter.

Stilling som radiolog rapporterer til Instituttsjef.

Ønskede kvalifikasjoner
•  RG
•  CT
•  MR
•  Ultralyd

Søkere må i tillegg være kvalitetsbevisste, selvstendige og strukturert, ha en positiv og serviceinnstilt holdning, inneha spesialistgodkjenning som radiolog og beherske norsk eller skandinavisk skriftlig og muntlig.

Vi kan tilby
•  Konkurransedyktig lønn
•  Meget god pensjonsordning uten trekk i lønn
•  Regelmessig arbeidstid
•  Mulighet for hjemmegransking
•  Godt faglig og sosialt miljø
•  Gode muligheter for faglig utvikling
•  Tilhørighet i en stor internasjonal organisasjon

Tiltredelse
Etter avtale

Søknadsfrist
2018-12-31

Søknadsadresse
Søknad med CV sendes via e-post til: berit.lobben@unilabs.com

Søknad merkes med ønsket institutt:
«Radiolog Bergen», «Radiolog Sandnes, «Radiolog Ski», «Radiolog Bryn» eller «Radiolog Hamar»

Kontaktinformasjon
Nærmere opplysninger om stillingen fås ved henvendelse til:

Bergen:  Instituttsjef Ørjan Olsen Axelson, orjan.olsenaxelson@unilabs.com
tlf.: 950 79 300

Sandnes: Instituttsjef Frode Lorentzen, Frode.Lorentzen@unilabs.com
tlf.: 472 87 424

Ski:  Instituttsjef Sonja S. Pedersen, Sonja.Pedersen@unilabs.com
tlf.: 906 36 562

Bryn:  Instituttsjef Fred M. Henriksen, Fred.Magne.Henriksen@unilabs.com
tlf.: 922 67 063

Hamar:  Instituttsjef Frank Kleven, frank.kleven@unilabs.com
tlf.: 924 06 127

Medisinsk sjef, Christian G. Völker, Christian.Gottfried.Volker@unilabs.com tlf.: 909 42 721

Driftsdirektør, Baber Qazi, Baber.Qazi@unilabs.com tlf.: 913 00 000


Resultater